Історія закладу

 Дошкільний навчальний заклад «Перлинка» розташований в  мальовничому куточку міста Суми. Незважаючи на те, що заклад знаходиться на окраїні, його перевагою є чисте незабруднене повітря  та  розмаїття флори.

Дитячий садок заснований у 1983 році.

Загальна площа – 1 223,3 м2. Проектна потужність дитячого закладу розрахована на 160 місць. Територія та приміщення відповідають санітарним нормам і правилам утримання   та   облаштування ДНЗ. Приміщення на 100% використовується за  призначенням.  Стан  споруд  на території дошкільного закладу задовільний та відповідає санітарним нормам і правилам облаштування та утримання   установи. 

Першою завідуючою дошкільного закладу була Дяченко Надія Володимирівна.

З 1988 року ДНЗ очолювала Олефіренко Людмила Іванівна.

      З 2005 року на посаді завідувача працювала Якименко Наталія Іванівна.

З 2008 року дошкільний навчальний заклад очолює толерантний, доброзичливий та наполеглевий керівник Казбан Наталія Олексїївна.

      У дошкільному навчальному закладі навчається і виховується 230 дітей,  функціонує 10 груп. Серед них  2 групи раннього віку (52 дитини), 8 груп дошкільного віку (178 дітей). Із них 1 група для дітей з вадами мови (15 дітей), 1 група різновікова (21 дитина).

Середня наповнюваність груп – 22 дитини. Відвідування складає -70 %. Режим роботи – п’ятиденний, 9 груп працюють за 10,5 – годинним режимом перебуванням дітей, 1 група працює за 12 – годинним режимом перебування дітей.