19 лютого у закладі вібувся темати, чний День відкритих

"Сектрети здорового харчування". 

      Протягом дня батьки  мали змогу ознайомитися з примірним двотижневим меню, з постачальниками продуктів у заклад, переглянути організацію харчування та спробувати страви, які споживають діти у закладі. 

      Адміністрацією та педагогами закладу проведена роз'яснювальна робота з організації збалансованого харчування: проведені консультації, майстер-класи, виготовлені колажі.

      Робота закладу висвітлена у прогамі обласного телебачення UA:СУМИ

 

День харчування 

19.02.2020

Сявто "Стрітення"

(лютий, 2020 рік)

Свято Василя та Маланки

(січень, 2020 рік)

Зимова казка завітала в гості

(грудень, 2019 рік)

Міжнаро́дний день толера́нтності

     Відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

      Декларація принципів терпимості звертається до держав, які мають гарантувати створення справедливого законодавства, дотримання правопорядку, судово-процесуальних та адміністративних норм. У статті 2 Декларації говориться, що для того, щоб зробити суспільство більш терпимим, держави мають ратифікувати існуючі міжнародні конвенції з прав людини, і, якщо це необхідно, розробити нове законодавство з метою забезпечення в суспільстві принципу рівних прав та можливостей для всіх груп та окремих людей.

 

Розвага "Осінь золотава" 

(жовтень, листопад 2019) 

Квест "Весела пригода"

(хелоуин)

Тиждень сім'ї

Розвга "Хата на тата"

(жовтень 2019)

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності руху

(жовтень 2019 р)